تقدیر رئیس جمهور از حسین قدیانی

رئیس جمهور در نامه‌ای از حسین قدیانی فعال مطبوعاتی و نویسنده تقدیر کرد؛حسین قدیانی اخیرا چند کتاب تالیف کرده که نسخه‌ای از یکی از آنها را به نام ”نه ده“ با موضوع حماسه ٩ دی سال گذشته به رئیس جمهور هدیه کرده بود.


ئیس جمهور در نامه‌ای از حسین قدیانی فعال مطبوعاتی و نویسنده تقدیر کرد.
در نامه رئیس جمهور خطاب به وی آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
فرزند برومند انقلاب آقای حسین قدیانی
سلام بر تو و دل آرمانی‌ات.
کتاب خوبت را دیدم و بسیاری از نوشته‌هایت را کمابیش دیده‌ام. امیدوارم با عشق به ولایت و امامت و در سایه امام عصر (عج) همچنان بالنده و زاینده اندیشه علوی و در انتظار جامعه مهدوی باشید. خدا یار و نگهدار شما باشد.محمود احمدی نژاد

شایان ذکر است ؛حسین قدیانی اخیرا چند کتاب تالیف کرده که نسخه‌ای از یکی از آنها را به نام ”نه ده“ با موضوع حماسه ٩ دی سال گذشته به رئیس جمهور هدیه کرده بود.
/ 6 نظر / 20 بازدید
غزال غریب

نه بابا آتیشی شدی رفیق[خنده][خنده] ببین! میگم به آقا حسین بگو یه ایمیل به من بزنه شاید تونستم یه وساطتی براش بکنم پیش رئیس قوه مون[شوخی] حالا یه سرهم بره دادستانی بد نیست با فضای اونجا آشنا میشه و از این به بعد مطالب جالب تری برای نوشتن پیدا می کنه[لبخند][لبخند] مواظب باش تو رو فیلتر نکنن ها [مغرور] یه کلمه هم از مادر عروس بشنو : زود قضاوت نکن- آرام باش - نه افراط داشته باش و نه تفریط - ملاک ما رهبری است نه دیگران درنتیجه نباید جلوتر از ایشان در امری حرکت کرد مادر جان [قلب] شبت بخیر

مجاور امام رضا ع

اینم اخرین کامنت داداش در وبلاگ امیر علی صفا به زودی برای همیشه از ایران به مقصد جنوب لبنان کوچ خواهم کرد. قبل از فتنه 74 کیلو بودم. الان با کت و شلوار 55 کیلو. قبل از آب شدنم باید بروم. دوستان! فریب قرائت های من درآوردی از ولایت پذیری را نخورید. به در خیمه معاویه برسید؛ عیبی ندارد؛ علی گفت، برگرد، برگردید. فعلا خداحافظ.

مجاور امام رضا ع

گاف حرفه‎اي‌هاي BBC درباره "حسین قدیانی"! تلویزیون دولتی انگلیس، متوجه تفاوت "حسین قدیانی" طنزپرداز و "حسین قدیانی" رئیس بسیج دانشجویی کشور نشده است و مطلب نویسنده کتاب پرفروش و محبوب "نه ده" را به رئیس سازمان بسیج دانشجویی منتسب کرده است!

مجاور امام رضا ع

روایت‌جدید از تماس لاریجانی- موسوی در عصر 22خرداد/ رئیس‌مجلس روشنگری کند سعید شریعتی روایت جدیدتری از این تماس تلفنی را مطرح و ادعا می‌کند که رئیس مجلس در آن گفت‌وگوی تلفنی به موسوی اطمینان خاطر داده است که کار به سود وی تمام شده و زحمت پیگیری در یکی دو حوزه انتخابیه به دردسرش نمی‌ارزد. در عین حال، اگرچه صحت و سقم این خبر هنوز نیز قطعی نیست اما سکوت آقای علی لاریجانی در قبال این خبر که انتشار قبلی آن نیز بازتاب‌های گسترده‌ای داشت، بر دامنه ابهامات می‌افزاید و رئیس مجلس که در جریان حوادث بعد از انتخابات نیز ورود همراه با تأخیری در محکومیت فتنه‌گران و سران فتنه داشت، باید در این مورد خاص صراحتاً اعلام نظر کند که آیا اخبار موجود در مورد گفت‌وگوی تلفنی عصر 22 خرداد او با کاندیدای متوهم و شکست‌خورده انتخابات صحت دارد یا خیر و چنانچه صحت دارد چه مواردی در این گفت‌وگو مطرح شده است؟

zeera

سلام، مملکت ما بهترین خاک را دارد. هر چیز تو این خاک بکاری رشد میکند. متاسفانه بخاطر پروژههای مخفیانه اتمیکشورهای  مختلف که حتی  قبلا دوستمان بودند برایمان تحریمهای اقتصادی گذاشتهاند. برای همین و بخاطر برداشتن  یارانه ها، قیمت برنج، شکر،گندم، ذرت و غیره که همه را وارد میکنیم بالا رفته است. مملکتی با بهترین خاک برای کشاورزی حتی این غلات را هم دیگر نمیتواند تولید کند. خاک مملکت عزیزیمون همه اینها را میتواند به ما بدهد. . آخه ملت، انسان غذا میخواهد. ما که نمیتوانیم استغفرلله صفحههای قرآن را یا ریشهای آقایان آیتاللهها را بخوریم.

mojtaba mostafavi

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.